U kunt op de naam van de desbetreffende leerkracht klikken om direct te mailen.

Directie

Yvonne Woestenburg (directeur)

Joyce Draijer (adjunct- directeur)

Administratie

Anita van Nijkerk


Leerkrachten

1-2a Lianne Buisman
1-2b Penny Vermaas (di-vrij)
1-2c Natascha Hogenhout (ma,wo,do,vrij) & Anjuscha Klein (di)
1-2d Lia Schriek
(ma, di, wo) & Anjuscha Klein (do, vrij)
1-2e Astrid Baltus (ma, di ,vrij) & Marian Frankenmolen (wo, do)
1-2f Henriëtte Geutjes (ma-do) & Marian Frankenmolen (vrij)
1-2g Mia Plaizier (ma, wo, do, vrij) & Esther Vledder (di)
3a Sandra Laurenssen
(ma, wo, do, vrij) & Esther Miskotte (di)
3b Juliette Schaar
3c Ellen Andriessen (ma, di) & Marjan Kempers (wo, do, vrij)

4a Larissa Jongkind (ma, di) & Manon Franssen (wo, do, vrij)
4b Margreet Genuit (ma, di)&  Gemma Matthiesen (wo, do, vrij)

4c Astrid Holt (ma, di, wo*, do, vrij) & Margreet Genuit (wo*)
5a Bertine van der Zeijden (ma-wo) & Sanne Askes (do, vrij)
5b Anna Siertsema (ma, di, wo*, do, vrij) )& Sanne Askes (wo*)
5c Louki Visser (ma, di, do, vrij) & Marcella Plaatje (wo)
6a Gulhan Sezer (ma-do) & Patrick Niezen (vrij)
6b Esmee Eilander (ma, wo, do, vrij) &  Joyce Draijer (di)
6c Kelly Hellinga (ma, di ,wo, do, vrij*) & Rense Baas(vrij*)
7a Atty van Linschoten (ma, di, wo) & Marcella Plaatje (do, vrij)
7b Wendy ten Bookum /Rense Baas(ma, di, wo*) & Marlous van den Beld (wo*, do, vrij)
7c Jeffrey Vegter (ma, di ,wo, do*,vrij) & Atty van Linschoten
8a Emma Neijzen 
8b Valeska Wolfs  
8c Anika Schaufeli (ma, di) & Joke van der Ploeg (wo-vrij)

Intern begeleider groep 1/2 Danielle van Zanten(ma,di,do) d.vanzanten@onsschool.nl
Intern begeleider groep 3/4/5 Esther Postma(ma,di,vrij) e.postma@onsschool.nl  
Intern begeleider groep 6/7/8 Heleen Jonker(ma,woe,do) h.jonker-oortgiesen@onsschool.nl 

Vakdocent gym 3-8 Leon Ploem (ma, di, wo, do) & Ziggy Kraehe (ma, wo, do, vrij)
Vakdocent gym 1-2 Ziggy Kraehe (ma,do)

Conciërge Evert Kamp

Ondersteunend personeel:
Anouk Bergsma, Sandra van Dijk, Valerie van der Meulen, Farida Sumer Malki, Patrick Niezen, Saskia Holla, Marjo Luesken

Leerkrachten die extra ondersteuning bieden: 
Eva Zwirs (NT2), Maureen ten Brummelhuis

*om de week

 

KidsLab/Kidslab Junior

Esther Vledder (gr 1 t/m 4) en Gulhan Sezer (gr 5 t/m 8) Meer informatie over deze vorm van begeleiding vindt u hier.